Zájezdové centrum

Silvestr v Paříži

TERMÍN: 30.12. - 02.01.

Cena: 4 990,- Kč

PAŘÍŽ – S PROJÍŽĎKOU PO SEINĚ VERSAILLES A LÁZNĚ AMBERG

To, že Paříž patří mezi města – světové skvosty, uzná snad každý. A k tomu přidáme Versailles. Dvě perly? Dva skvosty? Jak tolik krásy pojmenovat? To necháme na Vás.

Pojeďte s námi do Paříže a nasajte atmosféru jedinečného velkoměsta. Kochejte se  krásou historických památek, obdivujte se kouzlu moderních čtvrtí, pobavte se, relaxujte, užijte si romantiky a nezapomeňte na dobré jídlo a pravé Šampaňské.Procházejte se na místech, kde se kdysi procházeli králové. Paříž je o atmosféře a způsobu života…

 

Program – 4 denní zájezd:

1. den  odjezd v odpoledních hodinách přes Rozvadov, Reims do Paříže

2. den  po ranní probouzecí přestávce dojedeme do Versailles, prohlídka překrásných královských zahrad s mistrovsky udržovanou vegetací a spoustou soch a fontán, přičemž nesmíme vynechat především ty nejznámější – Apollonovu a Neptunovu, ale i méně známý  Velký a Malý Trianon  V případě zájmu můžete navštívit noblesní barokní sídlo krále  Ludvíka XIV.                                                                                                    Odpoledne se vrátíme do Paříže a navštívíme supermoderní čtvrt  La Defénse, která svým moderním pojetím a obřími mrakodrapy bez diskuze patří k dominantám Paříže. Zde budete mít i možnost nákupů.

Večer navštívíme 210 m vysokou věž Tour Montparnasse s panoramatickou terasou, z níž si užijete nejkrásnější výhled na osvětlenou metropoli, nazývaný Paříž ve 360 stupních.

 

3. den  nás čeká celodenní prohlídka  Paříže, přičemž se můžete těšit na opravdu nabitý program toho nejhezčího, co Paříž nabízí. Jako první nás čeká průjezd autobusem kolem  Sportovního stadionu v Bercy, náměstí Bastily, Notre Dame, Radnice, Louvre, nám. Concorde, Champs Elysées, místo, kde zahynula princezna Diana, shlédneme také Napoleonův Vítězný oblouk za řekou Seinou To vše uvidíme úvodem z autobusu, abychom si to osobně později prohlédli při celodenní pěší prohlídce města.

Autobus nás vysadí v blízkosti Eiffelovy věže. Zde také začneme s prohlídkou. Poté se vydáme přes Martova pole, Invalidovnu - hrobka císaře Napoleona projdeme po nábřeží Seiny kolem Museé d’Orsay  k Lucemburským zahradám a přes Latinskou čtvrt s Pantheonem a univerzitou Sorbona až ke gotické katedrále Notre Dame. Odtud se vydáme k modernímu kulturnímu centru - Centre Pompidou a následně k nejslavnější galerii světa Louvru. Pro zájemce máme dále připravenu návštěvu čtvrti umělců Montmartre, jehož atmosféra Vás uchvátí. Budete mít možnost výstupu k chrámu Sacré-Coeur, navštívíme náměstí umělců a uvidíme Muže, který prochází zdí v domě J. Maraise. Nakonec zamíříme za pobavením ke kabaretu Moulin Rouge do uliček hříchu v Place Pigalle a dokonce se nám naskytne příležitost navštívit muzeum sexu. Následně přejedeme k pobřeží, kde se s rozsvícenou Paříží rozloučíme jízdou lodí po Seaně. Večer odjezd do ČR.

4.den ráno se zastavíme v Německu v termálních lázních v Ambergu (několik bazénů, saun, tobogány, divoká řeka a jiné vodní atrakce), kde strávíme velmi příjemný čas po namáhavé cestě. O tomto pobytu mnozí říkají, že pokud lodičky v Paříži jsou tou třešničkou na dortu, tak pobyt v lázních je šlehačka na té třešničce. v odpoledních hodinách příjezd do ČR

Cena zahrnuje: dopravu autobusem,1 x ubytování v hotelu Premiér Classe ** se snídaní, služby průvodce.

Cena nezahrnuje: povinný příplatek za snídani 200,-, příplatek za pokoj obsazený  2 os. 300,- / os. ,vstupy do památek, jízda po Seaně 400,-/ děti 200,-, turistická taxa+metro 300,-, vstupné do lázní 5 EUR/ děti 2,5 EUR  a cestovní pojištění                                            

Ceny vstupů - u většiny památek - zdarma do 25 let včetně

Versailles zámek: 15 € + 9 €  -  zahrady zdarma

Eiffelova věž: 3. patro výtahem 17 €, 2. patro výtahem 11 €, 2. patro pěšky 7 €

Musée d’Orsay: 10 € ,Centre Pompidou: 11 €, Tour Montparnasse: 15 €

Musée Grevin: muzeum voskových figurín 24,50 €,  Louvre: 15 €

Odjezdy:  z  Brna, Jihlavy,  Prahy a Plzně

Pořadatel si vyhrazuje na změnu programu.

Pokud se zájezd neobsadí minimálním počtem cestujících, vyhrazujeme si právo na změnu termínu na nejbližší možný.

 

On-line rezervace