Zájezdové centrum

Silvestr v Benátkách

30.12. - 01.01.

Cena: 2 990,- Kč

Program:

1. den: v podvečer odjezd z ČR

2. den: ráno příjezd do městečka Punta Sabbione odkud se necháme převézt lodí do romantických Benátek. Benátky jsou největším městem oblasti Benátsko na severu Itálie. Centrum města leží na laguně, čímž jsou Benátky naprostým unikátem a vy si tak jistě zapamatujete kolorit kanálů, mostů a zpěvu gondoliérů.

Dopolední prohlídka města s průvodcem: navštívíte jediné benátské náměstí Plazza San Marco  s Bazilikou sv. Marka, Dóžecím palácem a  věží Kampanila, odkud je překrásný výhled na celé Benátky. Budeme moct obdivovat majestátnost nejznámějšího mostu Ponte Rizoto, který spojuje městské části San Marco a San Polo a který je podpírán 12 000 kůly. Projedeme se také vaporettem po hlavním kanálu Grande, kolem něhož se nachází nejhezčí perly benátské architektury.

Odpolední program si každý užije po svém. Buďto se rozhodnete pro individuální návštěvu benátských galerií a muzeí nebo společně s námi navštívíte malebný sklářský ostrov Murano a rybářský ostrůvek nazývaný také ostrovem pohody a klidu - Burano. Večer prožijte dle vlastních představ - bujarou oslavou na Náměstí Sv. Marka nebo v některé z místních restaurací. V brzkých ranních hodinách pak odjedete zpět do Punta Sabbione a pak návrat do ČR.

3. den: dopoledne příjezd do ČR

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, služby průvodce.

Cena nezahrnuje: jízdenku na parník celodenní 20 €, hodinová 7 €. jízdenku příměstským vlakem 5 € oba směry, vstupy do navštěvovaných objektů a cestovní pojištění.

Odjezdy:  Z Brna, Vyškova, Jihlavy, Prahy a Českých Budějovic

Pořadatel si vyhrazuje na změnu programu.

Pokud se zájezd neobsadí minimálním počtem cestujících, vyhrazujeme si právo na změnu termínu na nejbližší možný.

On-line rezervace