Zájezdové centrum

Salzburg - vánoční trhy - průvod čertů

1.12., 8.12., 15.12., 21.12.Cena: 1 090,- Kč

PROGRAM:


Dopoledne vás čeká prohlídka centra města Salzubrg a poté volné odpoledne, které můžete strávit na adventních trzích či prohlídkou místních muzeí a jiných památek. Rakousku dlouholetou tradici a „čertovské řemeslo“ se tu dědí z generace na generaci.

Odjezd v brzkých ranních hodinách. Dopoledne příjezd do barokního města Salzburg, kde se projdeme historickým centrem zapsáným na seznamu UNESCO. Městu s bohatou historií a nádhernou architekturou se ne nadarmo přezdívá „Řím severu“. Při naší procházce objevíme Salzburg jako město W. A. Mozarta, podíváme se na jeho rodný dům, na chrám, ve kterém byl pokřtěn, a ochutnáme pravé Mozartovy koule, které se vyrábí jedině v Salzburgu. Poznáme nejstarší dosud fungující kavárnu v Rakousku, projdeme se starobylou Obilnou uličkou a z dominanty města, hradu Hohensalzburg, budou zájemci moci obdivovat úchvatné panorama salzburských věží. Před místním dómem vás ohromí jeden z nejkrásnějších vánočních trhů světa a budete moci vychutnat tu pravou vánoční atmosféru s punčem, svařeným vínem, vánočním cukrovím nebo praženými jablky.

V podvečer budeme moci sledovat průvod přímo na hlavní promenádě, vychutnat si doprovodný program či se zahřát svařeným vínem. Pokud neutečete před pekelníky z tohoto čertího průvodu, ve večerních hodinách odjezd společně zpět do ČR.

V některých termínech se Krampuslauf uskuteční mimo město Salzburg. V těchto  termínech bude vybíráno 5 EUR za dopravu a parkovné.

 

Cena zahrnuje: dopravu autobusem s možností občerstvení, služby delegáta

Základní nástupní místo bez příplatku:  Praha

Ostatní trasy :

V případě malého zájmu o nabízenou trasu, má pořadatel právo na její zrušení, či změnu ceny.

Příplatek 100,- -  Benešov, Tábor, České Budějovice

Příplatek 200,-  - Brno, Mikulov, Hradec Králové, Pardubice, Plzeň

Příplatek 300,-  - Prostějov, Olomouc, Jihlava, Pelhřimov, Jindřichův Hradec

Příplatek 400,-  - Trutnov, Ostrava, Liberec, Ústí nad Labem, Karlovy Vary

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu.

On-line rezervace