Zájezdové centrum

Adventní Paříž na otočku

TERMÍNY:    14.12. - 16.12.

Cena: 3 990,- Kč

ADVENTNÍ PAŘÍŽ - RELAXACE V TERMÁLECH

 

PROGRAM:

1. den  Odjezd v odpoledních hodinách přes Rozvadov, Reims do Paříže

2 .den  Příjezd do Paříže brzy ráno, následuje celodenní prohlídka  Paříže, přičemž se můžete těšit na opravdu nabitý program toho nejhezčího, co Paříž nabízí.

Autobus nás vysadí v blízkosti Eiffelovy věže. Zde také začneme s prohlídkou. Poté se vydáme přes Martova pole, Invalidovnu - hrobka císaře Napoleona projdeme po nábřeží Seiny kolem Museé d’Orsay k Lucemburským zahradám a přes Latinskou čtvrt s Pantheonem a univerzitou Sorbona až ke gotické katedrále Notre Dame. Odtud se vydáme k modernímu kulturnímu centru - Centre Pompidou a následně k nejslavnější galerii světa Louvru.

 

Odpoledne nasajeme Vánoční atmosféru při procházce po ulicích a námestích s krasnou vánoční výzdobou Rue de Rivoli, Place de la Concorde na slavnostně osvětlenou třídu Champs Elysees s Vitězným obloukem, zde volno k prohlidce adventnich trhu, vánočních nákupů a občerstvení nebo se vydáme lanovkou na malý výlet do večerní čtvrti Montmartre jehož atmosféra Vás uchvátí. Budete mít možnost výstupu k chrámu Sacré-Coeur, navštívíme náměstí umělců a uvidíme Muže, který prochází zdí v domě J. Maraise. Nakonec zamíříme ke kabaretu Moulin Rouge od kterého se přesuneme k přístavu.

Po náročném dni si jistě zasloužíte relaxaci romantickou projížďkou po Seině, při které si prohlédneme ty pařížské skvosty, které jsme nestihli shlédnut během dne. A navíc všechny se nám představí v okouzlujícím svitu reflektorů.

Ve večerních hodinách odjezd do ČR

3. den  Ráno se zastavíme v Německu v termálních lázních v Ambergu (několik bazénů, saun, tobogány, divoká řeka a jiné vodní atrakce), kde strávíme velmi příjemný čas po namáhavé cestě. O tomto pobytu mnozí říkají, že pokud lodičky v Paříži jsou tou třešničkou na dortu, tak pobyt v lázních je šlehačka na té třešničce. v odpoledních hodinách příjezd do ČR

Cena zahrnuje: dopravu autobusem s možností zakoupení občerstvení, průvodce.

Cena nezahrnuje: vstupy do památek, jízda po Seině 400,-/ děti 200,-, vjezd autobusu do města – turistická taxa -  cca 300,-, v případě využití metra – cca 1,80 EUR / jízdu, odpolední návštěva čtvrti Montmartre – 100,-, vstupné do lázní 5 EUR/ děti 2,5 EUR  a cestovní pojištění

Ceny vstupů - u většiny památek - zdarma do 25 let včetně

Versailles zámek: 18 € - 20 €  -  zahrady zdarma

Eiffelova věž: 3. patro výtahem 17 €, 2. patro výtahem 11 €, 2. patro pěšky 7 €

Musée d’Orsay: 10 € ,Centre Pompidou: 11 €, Tour Montparnasse: 17 €

Musée Grevin: muzeum voskových figurín 24,50 €,  Louvre: 15 €

Odjezdy: Praha, Plzeň

–        Brno, Jihlava    příplatek 300,-,

Pořadatel si vyhrazuje na změnu programu.

Pokud se zájezd neobsadí minimálním počtem cestujících, vyhrazujeme si právo na změnu termínu na nejbližší možný.

On-line rezervace