Zájezdové centrum

Norimberk - vánoční trhy

TERMÍNY:  12.12., 16.12.

Cena: 1 290,- Kč

PROGRAM:

Srdce německé renesance, rodiště malíře Albrechta Dürera, jedno z nejkrásnějších měst Bavorska. A v adventním čase i nejkouzelnějších. Vydejte se s námi do Norimberku -pohodlně a bez starostí. Pro Norimberk je typičtější název Christkindlesmarkt - Ježíškův trh. Celý Norimberk touto akcí žije.

Navštívíte nejslavnější vánoční trh v Evropě, dáte si horký vaječný punč se šlehačkou i norimberské klobásy. A na své si přijdou i děti - pošta Ježíškovi, parní vláček, kolotoč - o jejich zábavu je postaráno.

Adventní zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z předvánočního Norimberku. Projdete se historickým Starým městem, prohlédnete si mlýny na řece Regnitz i gotickou kapli Panny Marie. Vychutnáte si proslulé vánoční trhy s ohřátým vaječným punčem se šlehačkou, praženými mandlemi nebo tradičními klobásami.

Prožijte s námi kouzlo německých Vánoc a poznejte adventní Norimberk!

 

Cena zahrnuje: dopravu luxusním autobusem, služby delegáta

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění  – lze sjednat u CK 30 Kč/den

Svoz z Brna a Pávova  - 350,-

místenka v autobuse – 200 Kč / os.

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu.

Pokud se zájezd neobsadí minimálním počtem cestujících, vyhrazujeme si právo na změnu termínu na nejbližší možný nebo na zrušení či změnu odjezdových míst. Bude-li k zajištění svozu použit linkový spoj, je CK oprávněna doúčtovat cenu jízdného.

On-line rezervace