Zájezdové centrum

LONDÝN s plavbou po Temži

TERMÍNY:                    27.01. – 29.01.

                                   28.04. - 30.04.

                                   18.07. – 20.07.

Cena: 3 590,- Kč

 

Navštivte s námi královské město Londýn a poznejte nejkrásnější památky této britské metropole. Překročte nultý poledník v Greenwich, obdivujte britské korunovační klenoty v středověké pevnosti Tower a vychutnejte si plavbu po řece Temži.

 

Program:

1. den: odjezd z Brna v 11, 30,  Prahy ve 13,00 tranzit Německem a Belgií do francouzského Calais.

2. den: ranní Eurotunel do Folkestone, přejezd do Londýna. Celodenní program zahájíte v Greenwichi u známé královské observatoře s nultým poledníkem a krásným výhledem, zejména na nejnovější londýnskou čtvrť Docklands, pro zájemce možnost návštěvy Muzea voskových figurin Madame Tussaud’s. Poté plavba lodí po Temži k Tower of London, Houses of Parliament a Big Ben. Fakultativně možnost obdivovat Londýn z výšky obřího vyhlídkového kola London Eye. Odpoledne individuální volno, možnost nákupů na světoznámé nákupní třídě Oxford Street, na které se nachází přes 300 obchodů či vyhlášené tržiště Covent Garden.nebo prohlídka s průvodcem v oblasti Westminsteru nebo možnost návštěvy ateliérů Harryho Pottera. S Londýnem se můžete rozloučit jízdou na London Eye - obřím kole postaveném v roce 2000 k výročí milénia, odkud se vám otevře fascinující výhled na Londýn a okolí. Ve večerních hodinách odjezd z Londýna, Eurotunel do Francie.

3. den: tranzit Belgií a Německem, předpokládaný návrat do ČR v 16.00 hod.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Cena zahrnuje: dopravu autobusem (WC, klima, DVD, bar), služby průvodce,

Cena nezahrnuje:

Povinné příplatky: plavba po Temži cca 400,-, trajekt, city bus nebo metro a parkovné £15

Vstupné: Warner Bros Studio – ateliéry Harryho Pottera dítě 5–15 let 900 Kč  od 16 let 1 200 Kč, London Eye 850 Kč – Sea Life London Aquarium – 650 Kč. Děti mají vstupné se slevou.

Odjezdová místa: Praha, Plzeň – z Brna a Jihlavy za příplatek 300,-

 

 

 
On-line rezervace