Zájezdové centrum

Drážďany - vánoční trhy

TERMÍN:  1.12., 2.12., 8.12., 9.12.,15.12., 16.12.

Cena: 790,- Kč

PROGRAM:

Navštivte nejstarší vánoční trhy v Evropě. Zveme Vás na adventní sobotu do Drážďan. Procházka s průvodcem po největších dominantách města – Zwinger, Katedrála nejsvětější trojice, Semperova opera, kostel Frauenkirche, vánoční trh na Altmarku. Nákupy na obchodní třídě Prager Strasse.

ZWINGER - Zwinger je komplex barokních budov se zahradou, ležící ve Starém městě saských Drážďan. Jde o jedno z nejvýznamnějších stavebních děl z období baroka v Německu. Vedle kostela Frauenkirche je Zwinger nejznámější památkou ve městě.

KATEDRÁLA NEJSVÉTEJŠÍ TROJICE - Katedrála Nejsvětější Trojice ve Starém městě v Drážďanech, nazývaná také Hofkirche, je barokní katolický kostel. Jedná se o největší chrámovou stavbu ve spolkové zemi Sasko. Katedrálou drážďansko-míšeňské diecéze je od roku 1980.

SEMPEROVA OPERA - Semperoper je operní scénou Saské státní opery Drážďany. Nachází se na Divadelním náměstí v historickém centru saské metropole a nese jméno svého architekta Gottfrieda Sempera. Opera byla vystavěna v historizujícím stylu.

KOSTEL FRAUENKIRCHE - Frauenkirche, česky kostel Panny Marie, je evangelicko-luteránský kostel v německých Drážďanech. Jedná se o symbol saské metropole a o jednu z nejvýznamnějších barokních staveb Německa. Kopule kostela je jednou z největších na sever od Alp.

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu.

Cena zahrnuje:  dopravu luxusním autobusem, služby delegáta

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění – lze sjednat u CK 30 Kč/den.

Svoz z Brna a Pávova – 350,-

Místenku v autobuse – 200 Kč / os.

Pokud se zájezd neobsadí minimálním počtem cestujících, vyhrazujeme si právo na změnu termínu na nejbližší možný nebo na zrušení či změnu odjezdových míst. Bude-li k zajištění svozu použit linkový spoj, je CK oprávněna doúčtovat cenu jízdného.

On-line rezervace