Zájezdové centrum

Graz - vánoční trhy a rej čertů

2.12.

Cena: 1 090,- Kč

PROGRAM:

Výlet do kouzelného Grazu – hlavního města rakouského adventu! Zažijete úžasnou vánoční atmosféru .Uvidíte historické centrum s památkami, ledový betlém i největší adventní kalendář

Vydejte se nasát pravou vánoční atmosféru do Grazu, který je považován za hlavní město rakouského adventu! Učaruje vám nádherným historickým centrem s monumentem ze 13. století – zámeckým vrchem s Hodinovou věží, která patří mezi památky UNESCO. Prohlédnete si také náměstí, Zemský dům se zbrojnicí, Mauzoleum a kostel svaté Kateřiny. A to zdaleka není všechno. Uvidíte také jedinečný ledový betlém a největší adventní kalendář na světě.

Na trzích ochutnáte dobroty a nakoupíte dárky

Odpoledne strávíte na adventních trzích, kterými je Graz proslulý. Nebudou chybět rozmanité selské produkty, místní kulinářské speciality, svařené víno a punč, vánoční pečivo, dřevěné výrobky nebo třeba domácí špek s jalovcem. Na své si přijdou všichni – děti i dospělí!

V odpoledních hodinách, proběhne přímo v centru města – Krampus Perchtenlauf – tedy průvod čertů a čarodějnic s bohatým doprovodným programem. Pokud neutečete před pekelníky z tohoto čertího průvodu, ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

Cena zahrnuje: dopravu autobusem s možností občerstvení, služby delegáta

Základní nástupní místo bez příplatku:  Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice

Ostatní trasy a nástupní místa :

V případě malého zájmu o nabízenou trasu, má pořadatel právo na její zrušení, či změnu ceny.

Příplatek 300,-  - Brno, Hradec Králové, Trutnov

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu.

On-line rezervace